Bezpieczne lekcje na wingfoilu

Brak pomysłu na wakacje? A co powiesz na lekcje na wingfoilu? W naszej szkole wingfoila FunSurf możesz skorzystać z profesjonalnych szkoleń, organizowanych w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Należymy do jednych z pierwszych tego typu szkół na Półwyspie Helskim. Wiele lat temu postanowiliśmy, że zaczniemy zarażać pasją do sportów wodnych osoby w każdym wieku. Trzymamy się tego do dzisiaj! Dlatego też nasze obozy i kursy wingfoil tak przyjmują się przez naszych kursantów. Podczas szkoleń zapewniamy profesjonalny sprzęt i ubezpieczenie, a także możliwość wypożyczenia pianki. Każdy z kursantów może wybrać naukę w trybie grupowym lub indywidualnym. Nasza szkoła wing folia to również świetne miejsce do nawiązywania nowych znajomości! W końcu wybierając się do nas na lekcje wingfoil, możesz spotkać wielu fantastycznych i kreatywnych ludzi. Z naszej oferty mogą skorzystać osoby dorosłe, a także dzieci i młodzież. Nie trać więc czasu i już dzisiaj dokonaj rezerwacji online za pośrednictwem naszej strony internetowej! http://wingfoil.pl/