Płytki cegła kamień dekoracyjny ozdobny naturalny na dom ściany elewacje

kamień dekoracyjny

Współczesny rynek materiałów budowlanych dostarcza wszelakie materiały produkowane z różnych surowców odpowiednich dla ich końcowego zastosowania. Jednym z materiałów budowlanych jest kamień dekoracyjny na dom produkowany z surowca jakim może być także kamień naturalny piaskowiec polski. Produkt jakim jest kamień na dom , cegła na ściany czy płytki elewacyjne to produkty ozdobne , które stosuje się na elewacjach zewnętrznych a także jako okładzina ścienna wewnętrzna. Cegła na dom to materiał budowlany występująca w kilku wersjach różniących się sposobem montażu jak i surowcem z którego została wykonana. Można ją montować jako okleinę do warstwy nośnej podłoża lub jako warstwa samonośna stanowiąca osobna warstwę ściany czy muru.
Natomiast jeśli cegła na ściany elewacji dzielona jest ze względu na rodzaj użytego materiału do jej produkcji to używa się do jej produkcji takich materiałów jak : glina, kamień naturalny , zaprawy cementowe barwione, czy sylikaty a także nowy materiał jakim jest kompozyt.
Nasza firma jako producent kamienia dekoracyjnego na dom posiada w swojej ofercie produkty ozdobne na elewacje oraz konstrukcyjne takie jak kamień murowy i kamień ogrodowy na skarpy , który to także może być zastosowany do budowy ścian obiektów mieszkalnych i gospodarczych. Produkujemy płytki rustykalne na elewacje będące gotowymi produktami do zastosowania na elewacjach zewnętrznych oraz do montażu wewnątrz pomieszczeń.
Surowce potrzebne do produkcji wyżej wymienionych materiałów budowlanych nasza firma kamieniarska pozyskuje z miejscu zwanym kopalnia kamienia naturalnego wydobywająca naturalny piaskowiec polski z własnych złóż odkrywkowych w miejscowości Grabowie w powiecie radomszczańskim.
W zakładzie z pozyskanych bloków piaskowca wycinamy płyty fasadowe wielkoformatowe , a szczególnym wyrobem z tego asortymentu są płyty szlifowane o podstawowym wymiarze 30x60x2 cm grubości.
Jednak najbardziej popularnym wzorem jest kamień na elewacje domu w kształcie starej cegły ręcznie formowanej występujący w trzech odcieniach kolorystycznych i posiadający 4 cm grubości w standardzie.

adres strony: https://piaskowce.com/kamien-elewacyjny/mur-warstwowy.html#zolto-rudo-pomaranczowy